top of page

Next In Game Haftalık Bülten - 17.02.2021PUBG, 2021 Planlarını Duyurdu


PUBG Esports, PGI.S etkinliği öncesinde yapılan basın toplantısında, bu yıl toplam dört global PUBG etkinliği düzenlemeyi planladığını duyurdu. Format, PUBG Continental Series‘in geri dönüşüyle 2020’ye benzer olacak ve Kasım ayında PUBG Global Championship ile sonuçlanacak.
Steam Sonunda Çin Pazarına Açılıyor

Valve sonunda Steam’in açık beta sürümünü yayınlıyor. Niko Partners analisti Daniel Ahmad, Steam China istemcisinin açık betasının 9 Şubat'ta başlayacağını Twitter üzerinden doğruladı.


Avrupa'da Üniversiteler Arası Espor Ligi Planları

Avrupa çapında bir kolej yarışması olan University Esports Masters (UEM), 2021 sezonunda büyük değişiklikler yaptığını duyurdu.14 Avrupa ülkesinden toplam 30 takımın, 15.000 € ödül için yarışması bekleniyor. Avrupa Ligi’nin ardından turnuva, Temmuz ayında UEMasters Finals ile sonuçlanacak.

Unity, Rekorlar Kırdığını Açıkladı

Unity, 2020 mali sonuçlarını açıkladı. Unity, hem 4. çeyrek hem de tüm yıl sonuçlarının şirket için yeni rekorlar kırdığını söyledi. 31 Aralık 2020'de sona eren üç aylık dönemde şirket, bir önceki yılın aynı dönemine göre %39 artışla 220,3 milyon dolar gelir elde etti.

Birleşmiş Milletler, Reset Earth İsimli Bir Oyun Çıkardı

Birleşmiş Milletler, ozon tabakasını koruma ihtiyacı konusunda farkındalık yaratmak için Reset Earth adlı bir mobil oyun çıkardı. Reset Earth, ozon tabakasını ve çevreyi korumanın temelleri hakkında Z Kuşağı’nı ve her yaştan oyuncuyu eğitmeyi amaçlayan bir oyundur.

Oyun Dünyasında Hacker Şoku

CD Projekt Red'e yapılan siber saldırının ardından, bir bilgisayar korsanı Gwent'in kaynak kodunu sızdırdı. Siber saldırının sonucunda etkilenen dosyaların hiçbirinin kullanıcılara ait kişisel bilgileri içermediği iletildi.GTA, Twitch, Influencer: Oyunun İçinde Oyunlaştırma Tosla

Reklam dünyasından tanıdığımız Aykut Özdemir, GamFed Türkiye 4. Gamification MeetUp Online Etkinliği'nde Akbank ile birlikte hayata geçirdikleri ödüllü Tosla Projesi'ni anlatıyor.


41 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page