top of page

Next In Game Haftalık Bülten - 29.09.2020


2020'nin Sonunda 2.5 Milyar Mobil Oyuncu Olacak

Newzoo raporuna göre 2020 yılında akıllı telefon kullanan 3.5 milyar insan olacağı ve telefondan oyun oynayan insan sayısının 2.5 milyara ulaşacağı öngörülüyor


https://www.pocketgamer.biz/news/74587/2500000000-mobile-gamers-by-the-end-of-2020/


Amazon Yeni Bulut Oyun Servisi Luna'yı Açıkladı

Amazon, yeni geliştirdiği bulut oyun servisi Luna’yı duyurdu. Luna’nın PC, Mac, iOS internet tarayıcısı ve Fire TV platformlarında 5.99 dolarlık açılış fiyatıyla erken erişime açılacağı duyuruldu.

https://www.gamesindustry.biz/articles/2020-09-24-amazon-announces-new-cloud-gaming-service-luna


Rocket League Anlık 1 Milyon Oyuncuyu Geçti

Rocket League, tarihinde ilk defa anlık 1 milyon oyuncu sayısına ulaştı. Rocket League ücretsiz hale geldikten 1 gün sonra bu başarıyı elde etti.

https://www.gamesindustry.biz/articles/2020-09-25-rocket-league-passes-1m-concurrent-players


Riot Games'in Düzenleyeceği İlk VALORANT Turnuvası Belli Oldu

Riot Games tarafından düzenlenecek ilk turnuva açıklandı. First Strike adındaki turnuvanın Ekim ayında bölgesel elemelerle başlayacağı ve detayların ilerleyen haftalarda duyurulacağı belirtildi.

https://esportsobserver.com/riot-games-valorant-first-strike/


Activision Blizzard BlizzCon'un Online Olacağını Duyurdu

Activision Blizzard, oyun ve projelerini de duyurduğu BlizzCon’un bu sene online olarak yapılacağını duyurdu. Etkinlik bu sene BizzConline adıyla 19-20 Şubat’ta düzenlenecek.

https://esportsobserver.com/blizzconline-2020-scheduled/


ESL CS:GO Pro Tour 2021 Planı Açıklandı

ESL Pro League ve IEM turnuvalarının organizatörü ESL ile DreamHack 2021 yılında uygulanacak bazı değişiklikler açıkladı. ESL CS:GO Pro Tour formatıyla ilgili düzenlemeler ve yeni yapılan stüdyo ile alakalı duyurular yapıldı.

https://esportsobserver.com/esl-csgo-pro-tour-update-2021/


Nir Eyan kimdir?

Başarılı şirketler, insanların bırakamayacağı ürünleri nasıl yaratır? Neden bazı ürünler yaygın dikkat çekerken diğerleri başarısız oluyor? Tamamen alışkanlığımız dışında belirli ürünlerle etkileşim kurmamızı sağlayan nedir? Hadi bu soruların cevaplarını öğrenip hemde Nir Eyan’ı tanıyalım.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=zwrqa9cw5b0&list=PLpgjkLis9NE6dWZ81TeypdNn3YLaofGsH&index=4&ab_channel=GamFedTurkey

42 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page