top of page

Next In Game Haftalık Bülten - 15.09.2020

Güncelleme tarihi: 17 Eyl 2020Ukrayna Esporu Resmi Spor Dalı Olarak Kabul Etti


Ukrayna’da yetkili merciler esporu resmi bir spor olarak kabul ettiklerini bildirdi.


Epic Games Online Konser Serisine Devam Edecek


Fortnite’ın yapımcısı Epic Games oyun içerisinde daha fazla canlı konser etkinliği yapmayı planlıyor. Şirket bu etkinliklerin kaydı için Los Angeles’ta bir stüdyo kurdu.


ESL One Rio Major 2020 İptal Edildi


Dünyayı kasıp kavuran pandemi yüzünden ESL bu sene ESL One Rio 2020 CS:GO Major turnuvasını iptal ettiğini açıkladı. Etkinliğin ana sponsoru Valve ile yapılan ortak açıklamada Brezilya’daki şartlar gereği böyle bir karar alındığı belirtildi.


Ağustos Ayının En Popüler Espor Turnuvaları


2020’nin Ağustos ayında Twitch’te en çok izlenen turnuva 1,1 milyon izlenmeyle PUBG Mobile World League East oldu. League of Legends’ın Avrupa ligi LEC 1 milyon ile ikinci, Kore ligi LCK ise 823 bin ile üçüncü sırada yer aldı.


PUBG Corp. PUBG Mobil'in Hindistan'daki Haklarını Devraldı


PUBG Corp, Hindistan’da PUBG Mobile’ın yayın haklarını Tencent Holding’den devraldı. Bu hamle ile oyunun verilerinin ve IP adreslerinin Çin’de depolanmayacağı için Hindistan’ın PUBG Mobile’a uyguladığı yasağı kaldırılması hedefleniyor.Intel ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası


Pandemi koşulları nedeniyle İzmir Fuarı yerine İstanbul stüdyosunda seyircisiz gerçekleştirilen Yaz Sezonu final, İnternet yayınlarının yanı sıra DMAX Türkiye televizyon kanalında da canlı yayınlandı. Rakibi 9INE'ı 2-0 mağlup eden Sangal Esports kupaya erişti.


Yukai Chou ve Octalysis


'Oyunlaştırma Günlükleri'' başlıyor hazır mısınız? Gamfed Türkiye Gönüllülerimizin sizler için hazırlamış olduğu her bir videoda oyunlaştırma ile ilgili daha da derinlere ineceksiniz. Oyunlaştırmanın en baba ve en ana isimleri ile tanışacak ve maceralarına ortak olacaksınız. İlk videomuz; Oyunlaştırma Günlükleri Gamfed Türkiye Temsilcimiz Ercan Altuğ Yılmaz'dan geliyor. Bu hafta ki konumuz Yukai Chou ve Octalysis. Keyifli seyirler...


21 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page