top of page

NEXT IN GAME

Markanızın Yeni Oyun Arkadaşı

Next_Startup-Logo2 (1).png

OYUN GİRİŞİMLERİNE

1.250.000 TL DESTEK

Anasayfa

MARKANIZIN YENİ OYUN ARKADAŞINA MERHABA DEYİN

Next In Game her geçen gün daha da büyüyen oyun sektöründe iletişim çalışmaları yapmak isteyen markalar için reklam ve pazarlama dünyasının her alanında deneyimli ve her biri oyun tutkunu olan ekibiyle tüm iletişim ihtiyaçlarınızı karşılamak için burada!

ETKİNLİK PAZARLAMA YÖNETİMİ

Dünyanın en büyük Espor markası olan ESL ile profesyonel turnuva, etkinlik ve fuar organizasyonları başta olmak üzere oyunun her yerinde varız.

VIDEO PRODÜKSİYON VE İÇERİK

Oyuncu zekasını hafife almayın, içinde "oyun" olan her projeyi yemezler. Yüksek kalite işler olmasının yanında, onlara gerçekten hitap eden videolar çıkarıyoruz. 

PAZARLAMA DANIŞMANLIĞI 

Toplantı salonuna geçtiniz ve ekipçe millenial ve sonrası kuşaklara neden ulaşamadığınızı sorguluyorsunuz.

Biz söyleyelim: Çünkü oyunda yoksunuz! Gelin, anlatalım. 

Anasayfa: Reviews
Çapa 1

INFLUENCER VE PRO OYUNCULAR

Esporun Ronaldo'ları, oyunun Tarkan'ları yok mu sanıyorsunuz? Tabi ki var! Türkiye'nin en büyük influencer operasyonunu yürüten ekibimizle tanışın ve 100 binlerce Fan'a sahip bu genç ünlülerle markanızı coşturalım. 

DİJİTAL OYUN MECRALARI

Milyonlarca oyuncu klavyeyi, fareyi bırakmış sabaha kadar başka oyuncu stream'lerini, paylaştıkları videoları izliyor desek? Var böyle bişi, reklam da verebilirsiniz. 

WHITE-LABEL PROJELER

Oyun dünyasında markanız için bişi'ler yapmak istiyorsunuz ama nereden başlayacağınızı bilemediniz. Oyuncunun dilinden anlayan bir ekiple (işte o biziz) çalışın.

Çapa 1

Oyun. Tüm dünyada eğlence endüstrisinin sıradaki durağı. Ve neredeyse insanlık tarihi kadar eski bir kavram. İnsanların binlerce yıldır vazgeçemediği oyun oynama arzusuna baktığımızda bunun büyük bir ihtiyaçtan kaynaklandığını görüyoruz. Ve işte NEXT IN GAME olarak tam bu noktada devreye giriyoruz. Evet. Oyun oynamak bir ihtiyaçtır. Eğitim için gereklidir. Eğlenmek için gereklidir. Sosyalleşmek için gereklidir. Kazanmayı ve kaybetmeyi öğrenmek için gereklidir. NEXT IN GAME ailesi olarak 2013’ten bu yana süregelen sektör deneyimimizle; oyun tutkunlarını ve markaları en doğru biçimde buluşturmak için biz de oyuna dahil oluyoruz. Biz iyi oyuncularız. Ve oyun tutkunlarının ne istediğini çok iyi biliyoruz. 

Tüm dünyada milyonlarla ifade edilen bu devasa hedef kitleyle bağ kurabilmenin yolunu en iyi biz biliyoruz.

Birlikte oynayalım mı?

Anasayfa: Video
Anasayfa: Blog Feed

Popüler Yazılar

REFERANSLARIMIZ

intel-logo-white-background.jpg
esl-logo-white-backgrounds.jpg
izmir-büyükşehir-belediyesi-logo-white-b
izfaş logo.jpg
monster-logo-white-backgrounds.jpg
teknosa-logo-white-backgrounds.jpg
hepsiburada-logo.jpg
fideyo.jpg
tosla.jpg
bottom of page