top of page

ORADA NELER OLUYOR?

Next In Game ürünleri ve projeleri ile ilgili son gelişmeler, duyurular ve öne çıkan haberler burada!

KARANTİNA SÜRECİNİN OYUN SEKTÖRÜNE YANSIMALARINI ELE ALDIĞIMIZ RAPORUMUZ YAYINDA!

Next In Game Gaming & Esports Agency olarak IAB Türkiye için hazırladığımız "Global Karantina Günlerinin Oyun Dünyası Üzerine Etkileri" isim raporumuz yayında. Sektörüre büyüme rakamları, geleceğe dair öngörüler ve çok daha fazlası için bu raporu mutlaka okuyun.

INTEL ESL TÜRKIYE ŞAMPIYONASI 2019

Türkiye'nin ve dünyanın en prestijli ulusal espor şampiyonlarından biri olan Intel ESL Türkiye Şampiyonası 2019 yılında yine çok büyük bir katılıma sahne oldu. Özellikle İzmir Enternasyonel Fuarı'nda yapılan büyük final etkinliği 17.000 biletli izleyicinin gelişiyle şimdiye kadar yapılan en büyük oyun ve espor ekinliklerinden birine dönüştü. Daha fazlası videomuzda!

NEXT IN GAME NELER YAPIYOR?

Bir markanın oyun ve espor alanında iletişim yaparak gençlere dokunmak ve onlarla arkadaş olabilmek için ihtiyaç duyduğu tüm iletişim ürünlerini tek çatı altında topladık. Next In Game ile çalışan markalar yaratıcı projelerle oyun tutkunlarına ulaşırken aynı zamanda hem online hem de offline mecralarda yapabilecekleri tüm iletişim çalışmalarına yönelik çözümleri Next In Game ürünleriyle bulabiliyorlar.

TOSLA İŞ BİRLİĞİ İLE 2 ÖDÜL

Yeni nesil bankacılık uygulaması Tosla ile birlikte GTA V rol serverları içerisinde yaptığımız entegrasyon çalışması ile MIXX Ödülleri'nde 1 Altın 1 Gümüş ödül almaya hak kazandık. 

Twitch platformunun en önemli yayıncılarıyla birlikte yapılan çalışma binlerce oyun tutkunu genç tarafından da ilgiyle izlendi.

MEDIA MARKT GAME ZONE TRUCK 

Media Markt ve ESL Türkiye iş birliği ile hazırlanan Game Zone Truck İzmir, Bursa, Eskşehir ve İstanbul'da oyun tutkunlarıyla buluştu. Oyun dünyasından birçok ünlü isimle hayranlarını bir araya getiren platform aynı zamanda ziyaretçilerine de birbirinden eğlenceli oyun deneyimleri yaşattığı sürpriz hediyeli yarışmalara da sahne oldu. 

bottom of page